Jull Elektronik Sigalar İle İlgili Bilgiler. Jull İstanbul Perpa Mağazası.

Juul Pod

Juul Elektronik Sigara Fiyatı

Juul Elektronik Sigara Fiyatı

Juul Satın Al Juul Pod

Piyasada birçok elektronik sigara çeşidi bulunuyor ve farklı kişilere hitap ediyor. En iyi sonuçları alabilmek için pod çeşitleri de önem arz ediyor. Farklı yasaklamalara uğrayan e sigaralar ülkemizde satışı gittikçe zorlanıyor. İstanbulda elden de alabileceğiniz e sigaraları tercih etmenizi öneririz. Juul pod çeşitleri fiyatları da sitemizde yer alıyor.

Yeni nesil juul 2 elektronik sigara çeşitleri ve juul 2 pod seçenekleri için bizi takip edin.

Juul Satın Al

Juul Satın Al

Juul Satın Al; Juul Satın Al Orjinal juul e sigara çeşitlerini sitemizden satın alabilirsiniz. Güncel fiyatlarımızla juul ürünlerimiz stoklarımızdadır. Günümüzün en çok tutulan elektronik sigaraları olan juul markalı e sigaralar ve pod kartuş seçenekleri Juul Türkiye sitesinde. Uygun fiyatlarla juul ürünlerini satın alabilmek için sitemizdeki kategorisinden sepetinize ekleyin.

Ucuz juul cihazları satın almak için acele edin. Uygun fiyatlı Ürünlerin fiyatları artmaktadır.

Juul Pod

Juul Pod

Juul Pod;

Juul Pod

Jull Pod çeşitleri en uygun fiyatlarla elektronik sigara mağazamızda. Türkiye İstanbul Jull Sipariş Sitesi. CLASSİC TOBACCO POD LİKİT, MİNT POD LİKİT vb juul podları uygun fiyatlar ve orjinal ürün garantisi ile sizlerle buluşturuyoruz.

Juul pod Türkiye satış sitemizden sipariş verebilirsiniz.

 

Juul pod ürünlerine yeni eklenen juul 2 podları görmelisiniz. Nefis aromalı juul podlar İstanbul stoklarına giriş yaptı. Juul pod Türkiye sipariş sayfasını ziyaret edin.

IQOS ILUMA i Prime

 6.499,00
iqos iluma i prime mavi bannerIQOS ILUMA i Prime IQOS ILUMA i Prime, Yeni iluma i prime serisi dört yeni ve işlevsel özellikle geliştirildi. Yeni seride, dokunmatik ekran, duraklatma modu, esnek pil modu ve esnek puff modu ile çok farlı bir deneyime hazır olun!iqos iluma i prime mavi banner1. Dokunmatik ekran Dokunmatik ekran, bir önceki iluma prime serisinde’ bulunmayan bir özellik olan dokunmatik ekranla donatılmıştır. İhtiyacınız olan bilgileri bir bakışta kontrol edebilirsiniz. 2. Duraklatma modu Kullanım sırasında ilk 3 dakika veya 8 nefeste 8 dakikaya kadar duraklatabilirsiniz. Artık kaldığınız yerden kullanmaya devam edebilirsiniz. 3. Esnek pil modu Esnek pil özelliği, IQOS uygulamasını kullanarak tutucunun pil ayarlarını değiştirmenize olanak tanır. Başlangıç ​​ayarı, Duraklatma Modunu kullanmazsanız arka arkaya üç şişe kullanmanıza olanak tanıyan Performans Modudur, ancak IQOS uygulamasını çalıştırarak, aşağıdakileri yapmanızı sağlayan Eco Moduna (Duraklatma Modu kullanılamaz) geçebilirsiniz: yalnızca bir şişe kullanın. 4. Esnek puf modu Esnek puf işlevi, sistem kontrolü aracılığıyla başlangıç ​​ayarı olan 14 nefese (puf) ek olarak 4 adede kadar nefes (puf) eklemenize olanak tanıyan bir fonksiyondur. Kullanım başlangıcından itibaren 6 dakika içinde, 14 nefeslik başlangıç ​​ayarıyla aynı şekilde, en fazla 4 ek nefes (puf) kullanılabilir. Tüm modeller, tütünü çubuğu yakmadan içeriden ısıtan, temizleme gerektirmeyen Akıllı Çekirdek İndüksiyon SistemiⓇ ile donatılmıştır.

IQOS Iluma Terea Dimensions Yugen

 1.600,00
Aroma : Hafif baharatlı tat deneyimi. Hafif, baharatlı aroma notaları ile hafif, aromatik bir tütün karışımı.

IQOS Iluma Terea Noor Dimension

 1.600,00
Aroma :Fındık Baharatlı bir meyve notu ile zarif bir tütün karışım Aromalı

IQOS Iluma Terea Sienna

 1.600,00
Sienna Aroma eşdeğer tütün ve nikotini barından Terea paketidir. Üzerinize herhangi bir sigara kokusu sinmesi gibi bir durum söz konusu

IQOS Iluma Terea Teak

 1.600,00
Aroma: Hafif Baharat Aroma “IQOS TEREA Teak” satışa sunulan ve İqos İluma dijital tütün buharlaştırıcı içerisinde kullanabileceğiniz tütün çubuğudur. Yeni

IQOS Iluma Terea Silver

 1.600,00
Aroma: Hafif Tütün Aroma “IQOS TEREA Silver” satışa sunulan ve İqos İluma dijital tütün buharlaştırıcı içerisinde kullanabileceğiniz tütün çubuğudur. Yeni

IQOS Iluma Terea Yellow

 1.600,00
Aroma: Marlboro Gold-Light – Yellow “IQOS TEREA Yellow” satışa sunulan ve İqos İluma dijital tütün buharlaştırıcı içerisinde kullanabileceğiniz tütün çubuğudur.

IQOS Iluma Terea Turquase

 1.600,00
Aroma: Yoğun Keskin Mentol Aroma “IQOS TEREA Turkuaz” satışa sunulan ve İqos İluma dijital tütün buharlaştırıcı içerisinde kullanabileceğiniz tütün çubuğudur.

IQOS Iluma Terea Purple Wave

 1.600,00
Aroma: Zengin, meyveli tat Aroma “IQOS TEREA Mauve Wave” satışa sunulan ve İqos İluma dijital tütün buharlaştırıcı içerisinde kullanabileceğiniz tütün

IQOS Iluma Terea Soft Fuse

 1.600,00
Aroma: Tütün Karışımı “IQOS TEREA Soft Fuse” satışa sunulan ve İqos İluma dijital tütün buharlaştırıcı içerisinde kullanabileceğiniz tütün çubuğudur. Yeni

IQOS Iluma Terea Russet

 1.600,00
Aroma: Karışık Tütün Aroma “IQOS TEREA Russet” satışa sunulan ve İqos İluma dijital tütün buharlaştırıcı içerisinde kullanabileceğiniz tütün çubuğudur. Yeni

IQOS Iluma Terea Blond Fuse

 1.600,00
Aroma: Yumuşak ve Olgun Tütün Karışımı “IQOS TEREA Blond Fuse” satışa sunulan ve İqos İluma dijital tütün buharlaştırıcı içerisinde kullanabileceğiniz
Juul Sipariş

Juul Sipariş

Juul Sipariş;

Juul Sipariş

JUUL ÜRÜNLERİ SİPARİŞ SİTESİNE HOŞGELDİNİZ.

Sitemizden orjinal juul elektronik sigaralarını güvenle satın alabilirsiniz. İstanbul perpa juul mağazamızdan elden de satın alabilirsiniz.

 

juul kartuş ne kadar gider diye soran müşterilerimiz bizi arayabilirler, ayrıntılı bilgilendirme yapabiliriz.

juul pod satın al perpa istanbul

Juul Perpa Mağazası

Juul Perpa Mağazası;

İstanbul Perpa Ticaret Merkezinde jull markalı elektronik sigaraları elden teslim alabilmek için bizi arayabilirsiniz.

juul e sigara perpa mağaza juul orjinal elektronik sigara perpa

İstanbul Perpa Elektronik Sigara Satış Sitesidir.

juul perpa mağaza istanbul juul perpa satış yeri

Jull e sigara satış mağazası perpa ticaret merkezi telefon numarası : 0 535 721 76 59
Perpa jull marka sigara çeşitlerimiz farklı ülkeler için üretilen modellerdir.

juul pod satın al perpa istanbul

Jull Perpa Satış Mağazası İletişim Bilgileri.

perpa jull elektronik sigara mağazası istanbul fiyat

 

En yeni juul 2 podları perpa mağazası stoklarına girdi. uygun fiyata juul elektronik sigara almak isteyenler mağazamıza gelebilir.

juul

juul

juul-farklı-ülke-versiyonlar-satış-sipariş

Juul Başlangıç Setlerinde Neden Farklı Ülke Versiyonları Yazıyor

Juul Başlangıç Setlerinde Neden Farklı Ülke Versiyonları Yazıyor

 

JUUL elektronik sigara firması her ülke için farklı bir üretim yapıyor. Malesef Türkiye’de yasaklardan dolayı özel üretim olmadığı için biz farklı ülkelerden ithal edip sizlere en uygun fiyatlarla ulaştırıyoruz.

Tüm ülkelerde ki başlangıç setlerinde ki JUUL elektronik cihazları aynıdır. Sadece başlangıç setinin içinden çıkan JUUL pod aromaları ve nikotin oranları değişiyor. Ama tüm ülkelerde satılan JUUL pod likit’leri birbiri ile uyumludur.

Örnek vermek gerekirse.

İngiltere ve Almanya jull versiyonlarında 1.7% nikotin oranı vardır. Amerika versiyonunda 5% nikotin oranı olmaktadır.

juul orjinal perpa istanbul satış mağazası USA

juul orjinal perpa istanbul satış mağazası UK

juul orjinal perpa istanbul satış mağazası de