İqos

Yeni IQOS 3 ve IQOS 3 MULTI iki versiyonuda tanıyalım

Yeni IQOS 3 ve IQOS 3.0 MULTI olmak üzere iki versiyonda tanıtıldı.
Philip Morris, IQOS’un en yeni iki sürümünü IQOS 3.0 ve IQOS 3 MULTI olarak yeniden adlandırıldı. Her iki versiyon da çekici metalik renklerle tanıtıldı.

IQOS’un dünyada en popüler olduğu Tokyo’da bir basın toplantısı ile tanıtıldı ,IQOS 3.0 %15 hızlandırılmış bir şarj süresi ile mevcut versiyona benziyor, IQOS Multi 3 ise GLO’ya açıkça rakip olarak gösterildi

IQOS 3.0
2.4 Plus’ın güncel versiyonunun halefi, çoğunlukla bronz rengi olmak üzere birkaç çekici renkte 3.0 ile birlikte geliyor. Ayrı bir tutucu konsepti oluşturulmuş, Bu sayede yeni IQOS, önceki aksesuarlarla uyumlu olmayacaktır, diğeri ise modern bir USB-C konektörüne sahip bir şarj cihazıdır. Dolum süresi, sürenin eşzamanlı çarpımı ile %15 kısaltılmıştır. Tutucu her kullanımdan sonra şarj olmaya devam edecektir, ancak şarjı kısaltılmıştır.

SOL IQOS 2.4 PLUS, SAĞ IQOS 3.0
Yeni IQOS 3’ün sadece tek bir düğmesi var, çünkü Bluetooth hiç bir zaman resmi olarak serbest bırakıldığından

bu versiyonda kaldırılmış.

IQOS 3- altın, mavi, siyah ve beyaz renkler bu nedenle sadece tutucunun üst kapağı ile değil, aynı zamanda şarj cihazının yan kaplamasıyla da değiştirilebilir, bu da 576 renk kombinasyonunu oluşturur.

IQOS 3 Multi
Mutlak yenilik, yeniden kullanımla birlikte IQOS 3 Multi ile birlikte geliyor. Bu, HEETS kartuşunun doğrudan takıldığı ve en fazla 10 kullanım için tekrar tekrar kullanılabilen tek bir ekipman parçasıdır. Rekabetçi GLO’ya, yeniden şarj edilmek için beklemek zorunda kalmadan yeniden kullanılabilir faydasını ortadan kaldırmak için görünür bir şekilde ortaya çıkan, ancak eldeki çok büyük olmayan, daha küçük bir pile ve USB-C hızlı şarjına sahip.

 1. sigara dedi ki:

  harika teknolojik elektronik sigaralar

 2. sigara dedi ki:

  iqos 3 multi cihaz kaç para ve hangi istanbul mağazasında satılıyor. yeni model iqos sigara cihazlarını nereden satın alabiliriz.

 3. sigara dedi ki:

  iqos alıp sigarayı bırakmam lazım iqos nasıl okunur
  iqos ne zaman türkiyeye gelecek
  iqos ne zaman çıktı
  iqos ne charge plus

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir